شارژ 100 هزار تومانی رایتل

با 2 درصد تخفیف، سیم کارت اعتباری خود را شارژ کنید.
خرید شارژ ارزان رایتل 1,000,000 ریالی با 2 درصد تخفیف ویژه
خرید شارژ ارزان رایتل 1,000,000 ریالی با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
خرید شارژ ارزان رایتل 1,000,000 ریالی با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
راهنما

خرید شارژ ارزان در فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات

فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات امکان خرید شارژ ارزان سیم‌کارت اعتباری را برای شما هموطنان عزیز فراهم کرده است. در بخش خرید شارژ ارزان، شما می‌توانید شارژ ایرانسل، شارژ همراه اول و شارژ رایتل را با تخفیف و ارزان‌تر از همه‌جا برای خود یا دیگران به صورت مستقیم، خریداری کنید. برای خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری، شماره‌ی تلفن همراه را وارد کنید و پس از انتخاب اپراتور و مبلغ مورد نظر، عملیات شارژ را انجام دهید.

نکات مهم:
  • به منظور ارج‌نهادن به حسن انتخاب شما برای استفاده از فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات و خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری، مبلغ نهایی شارژ مشمول 2 درصد تخفیف خواهد بود.
  • در صورتی که سیم‌کارت دائمی ایرانسل دارید یا در زمان خرید شارژ با کد خطای 2 مواجه شدید، برای خرید شارژ سیم‌کارت دائمی می‌توانید از بخش پرداخت قبض تلفن همراه استفاده کنید.
  • در صورت عضویت در فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات، می‌توانید اعتبار حساب خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید و خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری را با استفاده از اعتبار خود انجام دهید. در این صورت، نیازی به انتقال به درگاه پرداخت و واریز وجه نخواهد بود.
  • در صورت عضویت در فروشگاه ای‌خدمات و ثبت اطلاعات حساب کاربری، مقادیر مربوط به تلفن همراه، اپراتور و مبلغ شارژ به صورت خودکار تکمیل شده و با یک کلیک، می‌توانید سیم‌کارت خود را شارژ کنید.
  • درصورت بروز خطا یا نیاز به پشتیبانی، از گفتگوی آنلاین استفاده کنید یا موارد را از طریق قسمت تماس با ما یا ایمیل supporte-khadamat.ir با ما در میان بگذارید.