پرسش‌های متداول

شارژ سیم‌کارت اعتباری و بسته‌های اینترنت در فروشگاه اینترنتی ایخدمات با 2 درصد تخفیف و ارزان‌تر از هر فروشگاه دیگری به فروش می‌رسد. ضمناً قابلیت خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت با استفاده از اعتبار حساب نیز فراهم شده است تا بدون نیاز به انتقال به درگاه پرداخت و با استفاده از اعتبار خود، شارژ و بسته‌ی اینترنت خریداری کنید.

فروشگاه اینترنتی ایخدمات دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره است که بالاترین تعداد ستاره‌ی قابل دریافت برای یک وب‌سایت است. نماد اعتماد الکترونیکی، پس از ثبت نام در سامانه‌ی مربوطه، ثبت اطلاعات مربوط به شرکت و راستی‌آزمایی اطلاعات توسط کارشناسان سامانه و پلیس اماکن، قابل دریافت است و ثبت نماد اعتماد الکترونیکی در وب‌سایت، بدون گذراندن مراحل فوق امکان‌پذیر نبوده و جرم به حساب می‌آید. ضمناً فروشگاه اینترنتی ایخدمات از درگاه پارسیان برای انجام تراکنش‌های مالی استفاده می‌کند که دسترسی به درگاه، بدون داشتن نماد اعتماد الکترونیکی یا ای‌نماد و راستی‌آزمایی درخواست‌کننده امکان‌پذیر نیست.

لازم به ذکر است پشتیبانی فروشگاه از طریق گفتگوی آنلاین، تلفن و ارسال پیام از طریق بخش تماس با ما، همواره در کنار شما خواهد بود.

در حال حاضر حداکثر تخفیف قابل ارائه 2 درصد است که به همه‌ی مشتریان و برای همه‌ی درخواست‌های خرید شارژ و بسته‌ی اینترنت تعلق می‌گیرد، بنا بر این شما می‌تواند شارژ و بسته‌ی اینترنت را ارزان‌تر از هر فروشگاه دیگری خریداری کنید. لازم به ذکر است 2 درصد تخفیف در نظر گرفته شده فقط روی مبلغ اصلی شارژ یا بسته‌ی اینترنت اعمال می‌شود و مبلغ مالیات بر ارزش افزوده، قابل تغییر نیست.

برای مثال در هنگام خرید از فروشگاه‌های دیگر، برای خرید شارژ 5000 تومانی باید 5450 تومان پرداخت کنید که شامل 450 تومان مالیات بر ارزش افزوده است اما در فروشگاه اینترنتی ایخدمات، شما 5350 تومان پرداخت می‌کنید و 100 تومان تخفیف خواهید گرفت.