پرداخت قبض ایرانسل

با 2 درصد تخفیف، قبض تلفن همراه خود را پرداخت کنید.
پرداخت قبض تلفن همراه ارزان ایرانسل با 2 درصد تخفیف ویژه
میانگین امتیاز: 5.00 از 5، برمبنای 2496 نظر
25 مهرماه 1400
پرداخت قبض ایرانسل را می تونید با 2 درصد تخفیف و ارزون تر از جاهای دیگه در فروشگاه اینترنتی ایخدمات انجام بدید. همین طور می توانید برای سیم کارت دائمی تون شارژ بخرید تا از قبض دوره تون کم بشه. ضمناً اگه عضو سایت ایخدمات باشید و اعتبار حسابتون به اندازه کافی باشه، دیگه نیازی به انتقال به درگاه نیست و می تونید خریدتون رو با اعتبار حسابتون انجام بدید.
پرداخت قبض تلفن همراه ارزان ایرانسل با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
پرداخت قبض تلفن همراه ارزان ایرانسل با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
راهنما

پرداخت قبض تلفن همراه در فروشگاه اینترنتی ایخدمات

فروشگاه اینترنتی ایخدمات این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که قبض موبایل خود را با تخفیف و ارزان‌تر از همه‌جا پرداخت کنید. ضمناً با استفاده از بخش پرداخت قبض تلفن همراه فروشگاه اینترنتی ایخدمات، شما می‌توانید برای سیم‌کارت دائمی خود یا دیگران شارژ بخرید و شارژ خریداری‌شده از صورت‌حساب دوره‌ی شما کسر خواهد شد. برای پرداخت قبض موبایل، شماره‌ی تلفن همراه، اپراتور مربوطه و مبلغ مورد نظر را وارد کنید و قبض تلفن همراه خود را به صورت اعتباری یا نقدی، پرداخت نمایید.

نکات مهم:
  • به منظور ارج‌نهادن به حسن انتخاب شما برای استفاده از فروشگاه اینترنتی ایخدمات و پرداخت قبض تلفن همراه، مبلغ نهایی مشمول 2 درصد تخفیف خواهد بود.
  • از قسمت پرداخت قبض تلفن همراه می‌توانید برای خرید شارژ سیم‌کارت دائمی نیز استفاده کنید و مبلغ پرداختی از قبض تلفن همراه شما کسر خواهد شد.
  • در صورت عضویت در فروشگاه اینترنتی ایخدمات، می‌توانید اعتبار حساب خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید و پرداخت قبض سیم‌کارت دائمی یا شارژ سیم‌کارت دائمی را با استفاده از اعتبار خود انجام دهید. در این صورت، نیازی به انتقال به درگاه پرداخت و واریز وجه نخواهد بود.
  • در صورت عضویت در فروشگاه ایخدمات و ثبت اطلاعات حساب کاربری، مقادیر مربوط به تلفن همراه و اپراتور به صورت خودکار تکمیل می‌شود
  • درصورت بروز خطا یا نیاز به پشتیبانی، از گفتگوی آنلاین استفاده کنید یا موارد را از طریق قسمت تماس با ما یا ایمیل e-khadamatt-one-net.com با ما در میان بگذارید.