پرداخت قبض ایرانسل

با 2 درصد تخفیف، قبض تلفن همراه خود را پرداخت کنید.
پرداخت قبض تلفن همراه ارزان ایرانسل با 2 درصد تخفیف ویژه
پرداخت قبض تلفن همراه ارزان ایرانسل با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
پرداخت قبض تلفن همراه ارزان ایرانسل با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
راهنما

پرداخت قبض تلفن همراه در فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات

فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده است که قبض موبایل خود را با تخفیف و ارزان‌تر از همه‌جا پرداخت کنید. ضمناً با استفاده از بخش پرداخت قبض تلفن همراه فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات، شما می‌توانید برای سیم‌کارت دائمی خود یا دیگران شارژ بخرید و شارژ خریداری‌شده از صورت‌حساب دوره‌ی شما کسر خواهد شد. برای پرداخت قبض موبایل، شماره‌ی تلفن همراه، اپراتور مربوطه و مبلغ مورد نظر را وارد کنید و قبض تلفن همراه خود را به صورت اعتباری یا نقدی، پرداخت نمایید.

نکات مهم:
  • به منظور ارج‌نهادن به حسن انتخاب شما برای استفاده از فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات و پرداخت قبض تلفن همراه، مبلغ نهایی مشمول 2 درصد تخفیف خواهد بود.
  • از قسمت پرداخت قبض تلفن همراه می‌توانید برای خرید شارژ سیم‌کارت دائمی نیز استفاده کنید و مبلغ پرداختی از قبض تلفن همراه شما کسر خواهد شد.
  • در صورت عضویت در فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات، می‌توانید اعتبار حساب خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید و پرداخت قبض سیم‌کارت دائمی یا شارژ سیم‌کارت دائمی را با استفاده از اعتبار خود انجام دهید. در این صورت، نیازی به انتقال به درگاه پرداخت و واریز وجه نخواهد بود.
  • در صورت عضویت در فروشگاه ای‌خدمات و ثبت اطلاعات حساب کاربری، مقادیر مربوط به تلفن همراه و اپراتور به صورت خودکار تکمیل می‌شود
  • درصورت بروز خطا یا نیاز به پشتیبانی، از گفتگوی آنلاین استفاده کنید یا موارد را از طریق قسمت تماس با ما یا ایمیل supporte-khadamat.ir با ما در میان بگذارید.