بسته اینترنت همراه اول مدل اینترنت آلفا+ 60 روزه 12 گیگابایت دائمی

با 2 درصد تخفیف، بسته‌ی اینترنت سیم کارت دائمی یا اعتباری بخرید.
خرید بسته اینترنت ارزان همراه اول مدل اینترنت آلفا+ 60 روزه 12 گیگابایت مخصوص سیم‌کارت دائمی به مبلغ 678,040 ریال با 2 درصد تخفیف ویژه
میانگین امتیاز: 3.65 از 5، برمبنای 155 نظر
25 مهرماه 1400
بسته اینترنت همراه اول مدل اینترنت آلفا+ 60 روزه 12 گیگابایت دائمی در فروشگاه ایخدمات ارزون تر از جاهای دیگه و با قیمت 66447 به جای 67804 تومن (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) ارائه می شه و می تونید همین حالا، این بسته رو برای سیم کارت خودتون فعال کنید. تازه اگه عضو سایت باشید و حسابتون به اندازه کافی اعتبار داشته باشه می تونید خرید رو با استفاده از اعتبار حسابتون انجام بدید تا نیازی به انتقال به درگاه پرداخت نباشه.
خرید بسته اینترنت ارزان همراه اول مدل  اینترنت آلفا+ 60 روزه 12 گیگابایت مخصوص سیم‌کارت دائمی به مبلغ 678,040 ریال با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
خرید بسته اینترنت ارزان همراه اول مدل  اینترنت آلفا+ 60 روزه 12 گیگابایت مخصوص سیم‌کارت دائمی به مبلغ 678,040 ریال با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
راهنما

خرید بسته‌ اینترنت ارزان در فروشگاه اینترنتی ایخدمات

فروشگاه اینترنتی ایخدمات امکان خرید بسته‌ی اینترنت ارزان سیم‌کارت‌ اعتباری، سیم‌کارت دائمی و سیم‌کارت TDLTE را برای شما عزیزان فراهم کرده است. در قسمت خرید بسته اینترنت ارزان، شما می‌توانید بسته اینترنت ایرانسل، بسته اینترنت همراه اول و بسته اینترنت رایتل را با تخفیف ویژه و ارزان‌تر از همه جا برای خود یا دیگران خریداری کنید. برای خرید بسته‌ی اینترنت، تلفن همراه خود را وارد کرده و پس از انتخاب اپراتور، نوع سیم‌کارت و بسته‌ی اینترنت مورد نظر، خرید خود را نهایی کنید.

نکات مهم:
  • به منظور ارج‌نهادن به حسن انتخاب شما و استفاده از فروشگاه اینترنتی ایخدمات برای خرید بسته‌ی اینترنت، قیمت اصلی بسته‌ی اینترنت (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده)، مشمول 2 درصد تخفیف خواهد بود.
  • در صورت عضویت در سایت، می‌توانید اعتبار حساب خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید و خرید بسته‌ی اینترنت سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری را با استفاده از اعتبار خود انجام دهید. در این صورت، نیازی به انتقال به درگاه پرداخت و واریز وجه نخواهد بود.
  • توجه داشته باشید که قیمت بسته‌های اینترنت سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری با احتساب 10 درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و ثبت شده است.
  • درصورت بروز خطا یا نیاز به پشتیبانی، از گفتگوی آنلاین استفاده کنید یا موارد را از طریق قسمت تماس با ما یا ایمیل e-khadamatt-one-net.com با ما در میان بگذارید.