بسته اینترنت همراه اول مدل اينترنت آلفا+ سي روزه 3 گيگابايت

با 2 درصد تخفیف، بسته‌ی اینترنت سیم کارت دائمی یا اعتباری بخرید.
خرید بسته اینترنت ارزان همراه اول مدل اينترنت آلفا+ سي روزه 3 گيگابايت مخصوص سیم‌کارت دائمی به مبلغ 207,100 ریال با 2 درصد تخفیف ویژه
خرید بسته اینترنت ارزان همراه اول مدل  اينترنت آلفا+ سي روزه 3 گيگابايت مخصوص سیم‌کارت دائمی به مبلغ 207,100 ریال با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
خرید بسته اینترنت ارزان همراه اول مدل  اينترنت آلفا+ سي روزه 3 گيگابايت مخصوص سیم‌کارت دائمی به مبلغ 207,100 ریال با 2 درصد تخفیف ویژه
2 درصد تخفیف
راهنما

خرید بسته‌ اینترنت ارزان در فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات

فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات امکان خرید بسته‌ی اینترنت ارزان سیم‌کارت‌ اعتباری، سیم‌کارت دائمی و سیم‌کارت TDLTE را برای شما عزیزان فراهم کرده است. در قسمت خرید بسته اینترنت ارزان، شما می‌توانید بسته اینترنت ایرانسل، بسته اینترنت همراه اول و بسته اینترنت رایتل را با تخفیف ویژه و ارزان‌تر از همه جا برای خود یا دیگران خریداری کنید. برای خرید بسته‌ی اینترنت، تلفن همراه خود را وارد کرده و پس از انتخاب اپراتور، نوع سیم‌کارت و بسته‌ی اینترنت مورد نظر، خرید خود را نهایی کنید.

نکات مهم:
  • به منظور ارج‌نهادن به حسن انتخاب شما و استفاده از فروشگاه اینترنتی ای‌خدمات برای خرید بسته‌ی اینترنت، قیمت اصلی بسته‌ی اینترنت (بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده)، مشمول 2 درصد تخفیف خواهد بود.
  • در صورت عضویت در سایت، می‌توانید اعتبار حساب خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید و خرید بسته‌ی اینترنت سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری را با استفاده از اعتبار خود انجام دهید. در این صورت، نیازی به انتقال به درگاه پرداخت و واریز وجه نخواهد بود.
  • توجه داشته باشید که قیمت بسته‌های اینترنت سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و ثبت شده است.
  • درصورت بروز خطا یا نیاز به پشتیبانی، از گفتگوی آنلاین استفاده کنید یا موارد را از طریق قسمت تماس با ما یا ایمیل supporte-khadamat.ir با ما در میان بگذارید.