شارژ سریع سیم کارت اعتباری

سیم کارت اعتباری خود را با 2 درصد تخفیف، در کوتاه ترین زمان شارژ کنید.
شارژ ایرانسل همراه اول رایتل با تخفیف
2 درصد تخفیف

شارژ مستقیم سریع سیم کارت اعتباری ایرانسل، همراه اول و رایتل به شما این امکان را می دهد که سیم کارت اعتباری خود یا دیگران را به صورت مستقیم و ارزان تر از همه جا شارژ کنید. در صورتی که اپراتور و مبلغ پیش فرض شارژ را در قسمت پروفایل کاربری خود ثبت کرده باشید، فقط با کلیک بر روی دکمه شارژ سریع، سیم کارت اعتباری شما شارژ خواهد شد. البته مشابه بخش خرید شارژ، می توانید مقادیر فیلدها را تغییر دهید.
نکات مهم:
به منظور ارج نهادن به حسن انتخاب شما و استفاده از وب سایت ای خدمات برای خرید شارژ سیم کارت اعتباری، مبلغ نهایی شارژ مشمول 2 درصد تخفیف خواهد بود.
در صورت عضویت در سایت، می توانید اعتبار حساب خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید و شارژ سیم کارت اعتباری را با استفاده از اعتبار خود انجام دهید. در این صورت، نیازی به انتقال به درگاه پرداخت و واریز وجه نخواهد بود.
از مبلغ انتخابی شما، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده توسط اپراتور کسر خواهد شد، بنابراین مقدار شارژ دریافتی شما 9 درصد کمتر خواهد بود.
توجه داشته باشید که در برخی موارد، ممکن است پیامک انجام موفق شارژ سیم کارت اعتباری از سوی اپراتور، برای شما ارسال نشود، در چنین مواردی ابتدا از طریق کدهای دستوری مربوط به اطلاع از موجودی حساب، انجام موفق عملیات شارژ سیم کارت اعتباری را بررسی کنید و در صورتی که شارژ سیم کارت اعتباری انجام نشده بود، مراتب را از طریق قسمت تماس با ما، اطلاع رسانی فرمایید تا در اسرع وقت مورد بررسی قرار گیرد.
درصورت بروز خطا یا نیاز به پشتیبانی، موارد را از طریق قسمت تماس با ما یا ایمیل support@e-khadamat.ir با ما در میان بگذارید.

#ای_خدمات#خرید_شارژ,#شارژ_ایرانسل,#شارژ_همراه_اول,#شارژ_رایتل#,شارژ_ایرانسل_ارزان#,شارژ_همراه_اول_ارزان#,شارژ_رایتل_ارزان#,شارژ_سیم_کارت_اعتباری#,شارژ_ارزان,#سریع_ترین_روش _شارژ_سیم_کارت_اعتباری