بسته اینترنت تلفن همراه

با 2 درصد تخفیف، بسته اینترنت خریداری کنید.
خرید بسته اینترنت ارزان ایرانسل همراه اول رایتل با تخفیف
2 درصد تخفیف

در این بخش می توانید خرید بسته اینترنت سیم کارت های ایرانسل، همراه اول و رایتل را انجام دهید. پس از وارد کردن شماره و انتخاب اپراتور، بسته مورد نظر را از لیست بسته ها انتخاب کنید.
نکات مهم:
به منظور ارج نهادن به حسن انتخاب شما و استفاده از وب سایت ای خدمات برای خرید بسته اینترنت، مبلغ نهایی بسته اینترنت مشمول 2 درصد تخفیف خواهد بود.
در صورت عضویت در سایت، می توانید اعتبار حساب خود را به مبلغ دلخواه افزایش دهید و خرید بسته اینترنت سیم کارت های دائمی و اعتباری را با استفاده اعتبار خود انجام دهید. در این صورت، نیازی به انتقال به درگاه پرداخت و واریز وجه نخواهد بود.
توجه داشته باشید که قیمت بسته های اینترنت سیم کارت های دائمی و اعتباری با احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده محاسبه و ثبت شده است.
درصورت بروز خطا یا نیاز به پشتیبانی، موارد را از طریق قسمت تماس با ما یا ایمیل support@e-khadamat.ir با ما در میان بگذارید.

#ای_خدمات#خرید_بسته_اینترنت#,بسته_اینترنت_ایرانسل#,بسته_اینترنت_همراه_اول#,بسته_اینترنت_ارزان,#بسته_اینترنت_سیم_کارت_اعتباری_ایرانسل#,بسته_اینترنت_سیم_کارت_دائمی_ایرانسل,#بسته_اینترنت_tdlte_ ایرانسل,#بسته_اینترنت_سیم_کارت_اعتباری_همراه_اول,#بسته_اینترنت_سیم_کارت_دائمی_همراه_اول, #خرید_بسته_اینترنت_رایتل,#بسته_اینترنت_سیم_کارت_اعتباری_رایتل,#بسته_اینترنت_سیم_کارت_دائمی_رایتل,